Dołączysz do nas?

Wszystkich chcących realizować  z nami swoje muzyczne pasje zapraszamy na próby chóru  w poniedziałki i czwartki o godz. 18:30 w sali 214 budynek A na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu Najważniejszym warunkiem przyjęcia jest chęć śpiewania. Nie wymagamy przygotowania  muzycznego ani znajomości nut.

Śpiewamy

Ars Cantandi występuje regularnie podczas uroczystości  Uniwersytetu Ekonomicznego i innych  wrocławskich uczelni, a także w ramach dolnośląskich festiwali i cyklicznych  koncertów. Poza tym co roku szkoli się na warsztatach chóralnych w pięknych miejscach w Polsce i w Europie

Sukcesy

mamy na swoim koncie nagrody grand prix, złote, srebrne i brązowe medale oraz wyróżnienia na międzynarodowych i krajowych konkursach oraz  festiwalach muzyki chóralnej. Z koncertowaniem nieodłącznie wiąże się z podróżowanie, więc śpiewaliśmy już we Włoszech, Grecji, Republice Czeskiej, na Ukrainie, Białorusi, Macedonii, Niemczech oraz w wielu miejscach w Polsce, zwiedzając przy okazji piękne miejsca. A planujemy już kolejne wyjazdy!

Dyrygentka

łączy swój profesjonalizm i charyzmę by rozwijać naszą muzykalność i poczucie przynależności do zespołu. Ars Cantandi to chór akademicki kierowany zawodowo, w przyjacielskiej atmosferze.

Muzyka chóralna

kryje w sobie niezwykłą moc, uczucia i emocje, a jej wykonywanie rozwija każdego z nas. Śpiewając wyrażamy to, co nam w duszy gra.

Ars Cantandi

Chór Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu tworzy grupa ludzi o rozmaitych pasjach, połączonych uwielbieniem muzyki poważnej i niepoważnej. Naszą chóralną wizytówką jest niezwykła atmosfera, nietuzinkowe poczucie humoru i radość tworzenia.

123456

 

Ars Cantandi 10 LAT MUZYCZNEJ PRZYGODY

 

10 lat AC

Chór Ars Cantandi

Uniwersytetu Ekonomicznego

we Wrocławiu

Chór Ars Cantandi Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu tworzy grupa ludzi o rozmaitych pasjach, połączonych uwielbieniem muzyki poważnej i niepoważnej. Zespół z sukcesami koncertuje zarówno w kraju, jak i poza jego granicami, wzbogacając życiorysy chórzystów o wspaniałą artystyczną przygodę. Ars Cantandi to znakomita lekcja artystyczna i możliwość rozwoju zarówno dla początkujących, jak i posiadających doświadczenie muzyczne. Muzyka chóralna kryje w sobie niezwykłą moc, uczucia i emocje, a jej wykonywanie działa kojąco na każdego z nas. Śpiewając odkrywamy nasze zróżnicowane temperamenty i wyrażamy to, co nam w duszy gra. Rozwijamy zdolności, przeżywamy sztukę i dzielimy się nią z innymi. Ars Cantandi to chór akademicki kierowany zawodowo przez Annę Grabowską-Borysw przyjacielskiej atmosferze.

Bialorus 2012 9

Zespół na swoim koncie nagrody grand prix, złote, srebrne i brązowe medale oraz wyróżnienia na międzynarodowych i krajowych konkursach oraz festiwalach muzyki chóralnej. Występuje regularnie podczas uroczystości Uniwersytetu Ekonomicznego i innych wrocławskich uczelni, a także w ramach dolnośląskich festiwali i cyklicznych koncertów. Poza tym, co roku szkoli się na warsztatach chóralnych w pięknych miejscach w Polsce i w Europie. Z koncertowaniem nieodłącznie wiąże się z podróżowanie. Zespół prezentował się już we Włoszech, Grecji, Republice Czeskiej, na Ukrainie, Białorusi, Macedonii, Niemczech oraz w wielu miejscach w Polsce, zwiedzając przy okazji piękne miejsca.

Ars Cantandi to niezapomniane chwile muzycznie inspirowanych wzruszeń dla ponad 100 osób, które w czasie dziesięciu lat działalności  śpiewająlub  śpiewaływ chórze.

Ars Cantandi Aktualności

Ars Cantandi Patronat

Nadchodzące AC Wydarzenia

Ars Cantandi Player

Ars Cantandi Videos

więcej?/more?

https://vimeo.com/user29864073

Ars Cantandi Gallery

Ars Cantandi Awards

Ars Cantandi Postres

Registry

newsletter

 

Jeśli chcesz dostawać od nas informacje zapisz się na newleter